З приходом весни у кожної людини  додалось багато роботи, кожен господар старається якнайкраще впорядкувати своє подвір’я, свою домівку… Село- це домівка для кожного кожного з нас, тому багато жителів нашого славного села Полянецьке й прийняли участь в його благоустрої .

     На початку квітня (05.04.2017р.) було проведено масштабне прибирання частини автошляху Умань-Бершадь та в’їздної  дороги до села Полянецьке. До цієї нелегкої роботи долучились жителі села, школярі та вчителі Полянецької  ЗОШ, працівники Полянецької сільської ради, ДНЗ «Сонечко», сільського клубу та бібліотеки, працівники ФАПу та соціальної допомоги…

     Завдяки спільним зусиллям вище перерахованих людей ,11.04.2017 р. було проведено побілку паркану кладовища. За кошти сільської ради впорядковано пам'ятник жертвам голодомору. Руками дітей розчищено русло річки та висаджено фруктовий сад біля Полянецької ЗОШ.  Біля сільської ради також висаджено фруктовий сад,  декоративні кущі та квіти. Працівниці ДНЗ «Сонечко» провели своє генеральне прибирання на території садочку. Тепер там нашим діткам затишно і красиво.

      ДЯКУЄМ всім, хто приймав участь у благоустрої ! Завдяки Вам, наше село буде ще прекрасніше й миліше !